Çılgın Hırsız

Çılgın Hırsız, aynı adlı çizgi filmdeki sevimli minyonlardan biri olarak oynadığınız eğlenceli bir koşu oyunudur.

Çılgın Hırsız (Minion Rush) oyununda Gru'nun minyolarından birini oynamaya ne dersiniz? Amacınız patronunuz Gru'yu etkileyerek yılın minyonu unvanını kazanmak. Bunun için engellere takılmadan koşmalı, muz toplayıp, yaramazlık yapıp kötüleri yenmeniz gerekiyor.
Oyunda minyonu farklı kostümlerle kişiselleştirebilir, gizli bölümlerde oynayabilir ve boss düşmanlarla mücadele edebilirsiniz.

Koşu oyunu Çılgın Hırsız, Android işletim sistemi kullanan akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazlarında oynanabilir.


Yayın Tarihi: 2013-06-17
Tür: Koşu Oyunu
Platform: iPhone,Android,iPad
İşletim Sistemi: Android,iPhone,iPad
Tüm İşletim Sistemleri: Android 1.5,Android 1.6,Android 2.0,Android 2.1,Android 2.2,Android 2.3,Android 3.x,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,iPhone OS 2.x,iPhone OS 3.x,iPhone iOS 4,iPhone iOS 5,iPhone iOS 6,iPad OS 3.x,iPad iOS 4,iPad iOS 5,iPad iOS 6
İndirme Bağlantıları: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM,https://itunes.apple.com/tr/app/cilgin-hirsiz-minion-rush/id596402997?mt=8,https://itunes.apple.com/tr/app/cilgin-hirsiz-minion-rush/id596402997?mt=8
Firma: Gameloft
Kategoriler: Android Oyunları,iPad Oyunları,Android Aksiyon oyunları,iPad Aksiyon Oyunları,Aksiyon Oyunları