Subway Surfers

Subway Surfers, kaykay kullanabileceğiniz, jet motoru ile uçabileceğiniz farklı bir koşu oyunudur.

Subway Surfers oyununda klasik koşu oyunlarından (örneğin Temple Run) farklı olarak hava kaykayı kullanabiliyor ve sırtınıza taktığınız jet motoru ile havada uçabiliyorsunuz. Canlı renklere ve yüksel kalite grafiklere sahip oyun hızlı ve keyifli bir oynanış sunuyor.

Subway Surfers, adında da anlaşılacağı üzere tren rayları üzerinde geçen bir oyun. Oyun başladığında yapmanız gereken hareketler görsel olarak bildiriliyor bu sayede oyunu öğrenme süreci çok kısa. Koşarken karşınıza çıkan engelleri zıplayarak ya ada eğilerek aşıyorsunuz. Herhangi bir yere çarptığınızda peşinizden koşan bekçi ve sadık köpeği peşinizden yaklaşmaya başlıyor. Eğer düşerseniz bekçi ensenizden yakalıyor ve oyun başa dönüyor. Kaldığınız yerden devam etmek için özel anahtara ihtiyaç var, bunu oyun için satın alma seçenekleriyle ya da yüksek skorlar elde ederek kazanmak mümkün.

Subway Surfers oyununu Android sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone, iPad ve Windows Phone tabanlı cihazlarda oynayabilirsiniz.


Tür: Koşu Oyunu


Firma: Kiloo Games